אורי בן השש הוא ילד חכם ומלא דמיון, שבטוח שכל העולם סובב רק סביבו. התכונה הזאת גורמת לו להתעמת עם הוריו, עם אחיו הגדול והכי גרוע ? עם נגה, הילדה שהוא הכי אוהב. העימותים האלה מגיעים לשיאם כשהגרב החביב על נגה הולך לאיבוד בביתו של אורי, המאשים בכך את אימו.
סבו של אורי ? היחיד שיודע להרגיע אותו ? מספר לו על ארץ דמיונית שאליה מגיעים כל הגרביים שהולכים לאיבוד. באמצעות שיר הקסם שסבא לימד אותו, ודרך מכונת הכביסה, אורי מצליח להגיע לאותה ארץ קסומה, בכדי להחזיר את הגרב של נגה.
ארץ הגרביים נראית לו בתחילה נפלאה, וכל יושביה ? שמייצגים את הדמויות מחייו "האמיתיים" של אורי ? מתחבבים עליו. אך במהרה, אופיו של אורי גורם לו להתעמת גם איתם. מכאן, העניינים הולכים ונסחפים אל תוך פנטזיה פרועה וצבעונית, שבמסגרתה הגרביים נלחמים במפלצת מסתורית, השוכנת בראש הגבעה, ונוהגת לחטוף גרביים להנאתה.
במהלך מסע החילוץ, אורי לומד בדרך הקשה שהוא לא יכול לחיות כאילו הוא היחיד בעולם, ושרק שיתוף פעולה עם הדמויות שסביבו יכול לעזור לו להגשים את מטרותיו. אה, וזה אפילו כיף נורא.
בסופו של המסע, העתיר בכפתורים מעופפים, גרביים מרקדים ומקרוני שרוכים, אורי שב הביתה עם כל הגרביים האבודים. אבל הוא כבר ילד אחר.מחזה: יוני זיכהולץ ושי להב
בימוי: משה בן שושן ורענן פררה
תאורה: אורי מורג
לחנים וניהול מוזיקלי: ליאת פרלוב מאיריהפקה מוזיקלית: אלדד ירוןתפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיקתלבושות: אולה שבצובכוריאוגרפיה: שחר ישישחקנים: אלברט כהן, אברי ארבל, אברי ארבל, נגה רוט גור, אור משיח, עדי רביד, יאיר מוסל
  
  
 
 
Call Now Button